Про фірму

Про нас

Юридична фірма «Соснін, Платонов та Партнери» була створена шляхом об’єднання юристів і адвокатів, досвід яких охоплює широкий спектр юридичних послуг.

Кожен з наших спеціалістів орієнтований на конкретну сферу юридичних послуг, та наше чітко злагоджене партнерство дозволяє охопити всі питання наших Клієнтів та дозволяє надати нашим Клієнтам професійну правову допомогу та гарантувати позитивне вирішення будь-яких проблем.

Відповідальність перед клієнтами дуже важливий аспект професійної діяльності Юридичної фірми «Соснін, Платонов та Партнери», саме тому назва нашої Фірми складається з прізвищ партнерів-засновників, які персонально несуть відповідальність за правовий захист інтересів наших Клієнтів.

Партнерство – це основне кредо нашої Фірми. Юридична фірма «Соснін, Платонов та Партнери» націлена на створення партнерських взаємовідносин не тільки між нашими юристами та адвокатами, але й на створення партнерських з нашими Клієнтами, оскільки саме партнерство є ключовим чинником розвитку та зміцнення бізнесу.

Офіс Юридичної фірми «Соснін, Платонов та Партнери» розташований в центрі міста Києва (вул. Олеся Гончара, 14/26, офіс 41). 

 

Місія, Бачення, Цінності

Наша місія – надавати якісні юридичні послуги тим, хто довіряє нам свій бізнес, та свої приватні інтереси.

Юридична фірма «SOSNIN, PLATONOV & PARTNERS» бачить свою відповідальність в тому, щоб стати надійною точкою опори для бізнесу допомагаючи йому у висококонкурентному середовищі.

Цінності – це серце Юридичної фірми «SOSNIN, PLATONOV & PARTNERS», її душа. Наша Фірми має унікальну корпоративну культуру, основою якої є партнерство. Саме партнерство в середині команди нашої Фірми а також між нашими спеціалістами та нашими Клієнтами створює довіру, дружні відносини та взаємопідтримка які дозволяють вирішувати найскладніші задачі та швидко приходити до успіху.

 

Членство

 apu Асоціація правників України (UBA)
Асоціація правників України (АПУ) – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році з метою об’єднання правників для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би стала потужним голосом правничої громади нашої країни.

http://uba.ua